Köpeğim Dışardaki Köpeklere Tepki Vermiyor

zeyneptekin

Tuvaleti için dolaştırdığımda köpeklerle iletişim kurmuyor ve havlamıyor. Evde ise ses duyduğunda havlamaya başlıyor neden bu şekilde tepki veriyor.

7 CEVAP

Merve7

Korkuyor olabilir mi

AhsenAise

Belki de sosyalleşmeyi sevmiyordur ,bizler gibi düşünün kimimiz evimizde kitaplarimizla internet ve kahvemizle mutluyken , bazılarımız eve uyumaya geliyor,onlarında karakterleri farklı farklı

Akilemre

asosyal olduğu için değil kesinlikle tehlike olarak algıladıgı için yanında size guvenmesini anlatmalısınız ona

zeyneptekin

yaklaşıyor aslında korkarak tepki vermiyor

blue_hpood

evde tuvaletini yapıyor mu?

zfrshn

Yavru iken diğer köpekler ile sosyalleştirmediyseniz dışarda iletişim kurmaması çok normal.
Her horoz kendi çöplüğünde öter ev onun koruma içgüsüsü ile daha çok dış uyaranlara tepki verdiği bir yer olucaktır ki buda çok normal.
Köpekler hakkında bilgi eksikliği çekiyor iseniz köpek koleji tarkan özvardarın videolarını izlemenizi tavsiye ederim eğitmen aynı zamanda veterinerdir.Youtubede

zibityus

diğer köpeklere havlamaması kötü bir şey değil. doğru sosyalleşen köpekler havlamak yerine önce koklaşarak ve beden dili kullanarak iletişim kurmayı tercih ederler. fakat evde havlaması iyi bir şey değil. tabi havladığında ne yaptığınıza bağlı. kral köpek ailesini takip etmenizi öneririm