Hangi Mama Markası Daha İyi ?

ceren_6

Anket

whiskas kuru mama
(0 oy)
reflex kuru mama
(8 oy)
felix yaş mama
(5 oy)
Toplam (13 oy)

iyi patiler öncelikle (komikmi oldu) merhaba petlebi arkadaşlarım öncelikle parkta beslediğim kedilerden bahsetmiştim cevaplarda onlar için çok yem değiştirdim bazıları severek sorunsuz yedi bazıları yemedi söylediğim markalar iyimi yukardaki hangisi daha iyi başka marka önerebilirmisiniz paticikler için ne kadar sokak patileride olsa yediklerini sevmelerini istiyorum birde yavru kedi yetişkin kedi kısır kedi ymama ayırmam lazım nasıl anlarım doğru mama yediklerini napmam lazım kısır kedileri tanıyorum ben kısırlaştırdım ama bölmemi ayarlim yoksa hepsini toplim teyzemin petron olduğu kedi çiftliğinemi götürim her gün ziyaret ederim orda çimende açık alan var kapalıda var akşam uyicakları zaman kapalı oluyorlar yem yardımı herşeyi yaparım olurmu öyle

17 CEVAP

kedi_55

felix daha iyi bence teyzenin çiftliğine götür orda kısırlar bir yere yavru olanlar bir yere genç olanlar diye ayrılır mama ayırma kolay olur sevindim sizin gibi insanları görünce

Sirinkedisever

Felix purinanın ve HAVYAN DENEYİ YAPIYOR!!! Boyle iyi bir hayvanseverin bu mamayı kullanması garip olur.. :((

ceren_6

ilk önce cevap için teşekkürler tabiki vet var şartlar şöyleki akşam kapalı alanda uyuyorlar bir oda genişliğinde olan yerde kışın alttan ısıtma var orası açılıyor odanın dışında kumlu yer var telle kapanmış şekilde kedulerle oynamak isteyenler için yer var açık çimenli aktivite yapıyorlar yani ziyaret ediliyor mama eşya oyuncak yardımı ilaç yardımı var çok iyi bir yer

Sirinkedisever

Reflex olabilir

Cotontzu_Siri

Bonacibo

ceren_6

Cevaplar için teşekkürler sürekli mama değiştiriyorum artık sabit istiyorum felix mama bana daha iyi geldi ama neyse cotontzu_siri nin dediği mamayı denicem bide barf diyetine başlamalımıyım çiftliği götürimmi

Sirinkedisever

Siz beni duymadınız mı felix daha iyi geliyor dediniz ama vahşice hayvan deneyi yapıyor purina, royal canin, hills markalarını kullnmayın.. :((

ceren_6

peki teşekkürler artık kullanmicam

Sirinkedisever

:))

mustafaparlak

Bonacibo. Fiyatına göre sağlıklı ve güzel bir mamadır.

tubaozturk

Ben önceden kedime whiskas almıştım yememişti. Tabi bu kediden kediye değişebilir ama benimki sevmemişti

tubaozturk

Felix de deney yapıyor zaten benden önce de söylemişler

Melikeejiminn

Bonacibo

ceren_6

Teşekkürler

ceren_6

Petron değil pardon *patron