Exclusion Mama Kullanıp Yorumu Olan?

citirbebegim

İyi akşamlar.
Sitede palyaco abi haricinde exclusion mama kullanıp memnun olan ya da olmayan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler 🍀

12 CEVAP

Baliminannesii

Ben de yavru mamasını kullanıyorum. Prochoice tan geçiş yaptım. Tüy dökümü azaldı. Gayet sevdiler. Bir sorun yaşamadık

putmeinatrance

Bayadır yavru kedi mamasını kullanıyoruz denediğim mamalar arasında en iştahlı yediği mamaydı kilo alınımınıda sağladı ekstra tüy dökülmesi ishal vb. sorunla karşılaşmadım tüyleri baya yumuşak ve parlıyor şimdilik memnunum yaş mamasını da severek tüketiyor

citirbebegim

@putmeinatrance çoook teşekkür ederim 🙏🏻 Denemek istiyorum yavru mamasını. Yorumunuzu okumak iyi oldu. Deneme boy alayım.

citirbebegim

@baliminannesii çok teşekkür ederim yorumunuz için 🙏🏻 Deneme boyu alacağım.

Palyaco

Benim favori mamam yorumlarını bekleriz citirbebegim 7 ay oldu tek gecerim

ratt_01

Biz çok memnun kaldık. Tüy,sindirim,iştah,kilo alım her yönden çok iyi. İçerik güzel. Tavsiye ederim

putmeinatrance

@citirbebegim
Rica ederim umarım severek tüketir :)

Zeynepulku

Ben 3 aydır kullanıyordum. He rhangi bir sıkıntı yaratmadı ama 1 aydır idrar yolu enfeksiyonu ile uğraşıyoruz. Mama kaynaklıdır diyemem kesin. Kedim çok su içen biri değil, en büyük sebebi bu.

komurlolis

Şu an 4 kedimde yavru mamasını kullanıyorum hepsi iştahlı yiyor tüy dökümü fazla değil dışkı sağlıkları iyi fazlasıyla enerjikler biz memnunuz

gulsump

Yaklaşık dört aydır kullandığım mama Exclusion. Kedim ProPlan, Royal Canin, N&D gibi birçok mamayı bu kadar iştahlı yemiyordu. ProPlan kullanırken 20 günde 500 gram mamayı bitiremeyen kedim, Exclusion mamayı ayda 2 kilo kadar yiyor. Memnunum, tavsiye ederim.

citirbebegim

Yorumlar içimi rahatlatıyor gerçekten. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, aldım deneme boy inşallah sever. N&D kinoa kullanıyoruz şimdi.

duman_cat_world

ben de denemek istiyorum şu an Acana kullanıyorum,memnunum. memnun olan kişi sayısının epey fazla olduğu mamalardan Exclusion.