Kedim Kusuyor

Viomann

Kedim bir kac gunde bir kusmaya basladi rutin olarak devam ediyor sanki 2 gun kusmuyor 1 gun kusuyor napalim sorarsaniz detayli bilgi veririm.

43 CEVAP

SelinTuksal

bakın size nedenlerini açıklayacağım, bir daha RC nin yüzüne bakmayacaksınız

  1. yüksek tahıl içeriyor

  2. et kısmında by products yazıyor

  3. mars firmasına ait ve bu firma hayvanlara deney adı altında eziyet ediyor

  4. gereğinden fazla pahalı

purina, mars ve hills pet nutrition firmalarının hiç bir ürününü kullanmayın. içeriklerinin berbatlığını geçtim hayvan denyi yapıyorlar

SelinTuksal

Kim RC iyi diyor? bu forumda rc ye iyi diyen görmedim ben

Viomann

Ne mama onerirsiniz yazarmisiniz hepsini?

SelinTuksal

orijen öneririm. veya acana

Cnnglr3

Acana falan ucuk fiyatlar ben rc den proplana gecicem icerigi bence gayet iyi proplanin fiyatina gore

Viomann

hills nasil

Viomann

Tahilsiz mamami kullanacagiz?

Viomann

Birsuru cesidi var bu acana ve orijen mamalarin hangi versiyonunu kullanacagiz tahilsizmi?

SelinTuksal

RC nin 2 kilosu 100 liraya yakın ancak orijen ve acananın 2 kilosu 82 liraya tekabül ediyor. tahılsız kullanmanız kediniz için çok daha iyi ve zaten bu markaların tahıllı seçenekleri yok. hill's de hayvan deneyi yapıyor ve içeriği berbat

Cnnglr3

Deney yapilmadan bilim nasil ilerliyecek arastirmalar nasil yapilacak sanki insanlar zevkine deney yapiyor allah askina

SelinTuksal

orijen in orijen yavru ve yetişkin tahılsız kedi maması nı kullanabilirsiniz. 4 aylık değil mi kediniz?

Viomann

Acanami yoksa orijen mi?

Viomann

Acananin mamalarinin arkasinda yuzde 25 vegetable tahil diyor ama?

Viomann

Acanada neden yuzde 25 tahil diyor?

Viomann

Ve acanami orijen mi?