Kedim Kusuyor

Viomann

Kedim bir kac gunde bir kusmaya basladi rutin olarak devam ediyor sanki 2 gun kusmuyor 1 gun kusuyor napalim sorarsaniz detayli bilgi veririm.

43 CEVAP

SelinTuksal

orijen. ve o sebzeler zararlı tahıl değil. benim kedilerimi nasıl beslemeye karar verdiğime bakabilirsiniz.

betulaltundal

Benim aldığım acana mamanın arkasında %25 tahıl filan yazmıyor. Orijen acanadan bir tık daha iyi diyorlar ama ben orijen kullanım çok hoşuma gitmedi acana şuan aldım henüz deneme aşamasındayız. N&d mamadan çok hoşlanmayan bir kesim var ama benim kedime çok çok iyi gelmişti. Deneyip görmek gerek yani

KedimVar

Ya ne demek bilim ilerleyemez. Bal gibi ilerler. Hayvanlara deney yapmayan bir sürü firma var onlar nasil yapiyorlar? Ya videolari izleyin isterseniz köpeği kesiyorlar resmen. Derisini yüzüyorlar içindekileri dışarı çıkarıyorlar. Bunu belki mama firmaları yapmıyor ama hayvan deneyi sonuçta.

Tahilsiz alsanız daha iyi olur. Tahilsiz yazıyorsa tahilsizdir.

SelinTuksal

acananın içindeki tahıllar zararlı tahıl değil yani orijen in kedi maması biraz daha fazla et içeriyor acanaya göre ama ikisi de güzel mamalar

Viomann

http://urun.************.com/evcil-hayvan/orijen-yavru-ve-yetiskin-kedi-mamasi-6-8-kg-cat-kitten-290958413 bu nasil?

SelinTuksal

tamam işte size ondan bahsediyorum ben de

Viomann

Tamam bunu deneyecegim sonra da acana deneyecegim bakayim ikisinede o zaman?

Cotontzu_Siri

royal caninin neden kötü olduğunu açıklamaktan sıkıldım :P

Viomann

Son kez aciklarmisiniz :D

SelinTuksal

cototzu siri sen bunu biyere kopyala bilgisayar-telefonunda artık her seferinde kopyala yapıştır yap sana da yazık

SelinTuksal

orijen deneyin, beğenmezseniz veya kediniz sevmezse acana denersiniz

Viomann

Tamam

yasement

Kusar normal kedilerin ozelligi midelerinde bi rahatsizlik varsa kusmalari. Keyfi yemesi yerindeyse merak etmeyin belki tuy topaklari birikmistir kusmamasi tehlikeli asil (malt kullanmiyorsaniz). Cok sik kusuyorsa mamasini sindiremiyor olabilir isterseniz degistirin devam etmez belki kusmaya.