Sevilmeye Sabri Olmayan Kedi

batuysn

Merhabalar,

Kedilerim eve girer girmez ayagima surtunmeye basliyor. Hatt yürüyemez duruma geliyorum. Surekli mirliyorlar. Ama kucagimda yanimda vs sevmeye aldigimda 5-10 sn sonra kaciyorlar. Yemekleri ile alakali değil surekli boyleler. Nedeni ne olabilir. Kedilerimden biri kısır digeri degil.

7 CEVAP

simbakedi

manyaklık, benimki de böyle :'(

hannnngggg

kısırlastırınca bagımlım olur sanmıstım benimki de aynısı ben gelince merdivene çıkar sürtünür yalar kucağıma almaya çalışayım depar atarak kaçar beni görsün yolunu değiştirir yattığı yerden kalkar gider

Merve7

Kısır olmayani kısırlaştırın daha insan canlısı oluyorlar ama kucak sevmiyorlardir başka iletişim yolu deneyebilirsiniz

Palyaco

Kedi ler kucak sevmez en fazla 5 dakika dururlar

Mustafa245

Hocam yapacak çok bir şey yok karakter meselesi biraz hocam. İlk sahiplendiğim kedim Tekila kendini sevdirmeyi çok sever fakat kucakta 30 saniyeden fazla durmaz kucak sevmiyor. Yeni sahiplendiğim kedim Eyşan ise tam bir insan sapığı kucağımdan inince ağlıyor.

AhsenAise

Kedi canlısı canı isterse kendini sevdirir ,mazlum köpüşlerde kırk takla atar beni sevin diye ,doğaları gereği biraz kibirli oluyor sanırım bu sipalar)))

theyusra

sizin kokunuzun onların üstüne sinmesini sevmez kediler, onun için kucak istememeleri normal. kediler yaş aldıkça, kısırlaşınca, hantallaştıkça daha çok sevgi istiyorlar şu an daha çılgın zamanlarındalar :D onları görmezden gelmeyi deneyin işe yaramayan kedi görmedim :D