Molly Düşük Tahıllı Hipoalerjenik Tavuklu Kitten Yavru Kedi Maması

requa

İyi akşamlar herkese İnstagramdan çekilişle kazandım bu mamayı. sizce içerik olarak nasıldır, düzenli kullanıma uygun mudur?
2-hali hazırda pro choice kuzulu kullanıyorum karıştırarak kullanmak mantıklı olur mu?

8 CEVAP

Poncimin

Felicia, Bonacibo, Molly hepsi neredeyse birebir aynı içerik, varsa yoksa ufak farklar var. İçerik olarak üst kalitede değil, yine de çekişle kazanmışsınız elinizdeyken deneyebilirsiniz. Kedinize iyi gelirse kullanabilirsiniz ama bana göre şuanda kullandığınız ProChoice daha iyi bir tercih. Karıştırıp verilebilir ama karışık vermek yerine sabah ProChoice akşam Molly gibi de verebilirsiniz, sorun olmaz.

[Molly Yavru Kedi Maması]

Kurutulmuş Tavuk Proteini (% 46), Baldo Pirinç (%14), Mısır (%10), Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotid Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu (%0,04), Avizeağacı Özütü (%0,04), Kızılcık Tozu (%0,04), Pisilyum (%0,04).

[Bonacibo Yavru Kedi Maması]

Kurutulmuş Tavuk Proteini (%46), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%7), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

[Felicia Yavru Kedi Maması]

Kurutulmuş tavuk proteini (%46), Baldo pirinç, Mısır, Rafine tavuk yağı, Bezelye, Hamsi unu, Karides unu, Bira mayası, Hidrolize tavuk ciğeri, Hamsi yağı, Nükleotit Maya proteini, Mineraller, Prebiotik mannan oligosakkaritler, Deniz yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık tozu, Pisilyum

orhdoner

İyi akşamlar 🙏 Hayırlı olsun afiyet şifa olsun yavrunuza ne mutlu ☺️ İçeriği pro choice a benziyor pek bir değişiklik yok gibi karıştırıp verebilirsiniz.

Palyaco

Molly bir Çağatay firması prochoice ile aynı prochoice kuzulu bu tavuklu içerikleri aynı karışık verin

requa

resimler ufak çıkmış sanırım pet zz shop dan almaya çalıştım içindekileri

orhdoner

Okuyabildim ben içeriği açılınca okunuyor sizin kullandığınız pro choice ile aynı nerdeyse içeriği kullanabilirsiniz. Kullandıkça gözlem yaparsınız iyi gelip gelmediğine öyle karar verirsiniz. Yanına da boş haşlama birşeylerle takviye edin mutlaka gelişimi ve bağışıklık açısından fayda sağlar 🙏

citirannesi

Merhaba

İçeriğinde herhangi bir sıkıntı gözükmüyor.

Palyaco

Çağatay firması üretimi bonacibo molly prochoice felicia obivan selection pro performans

duman_cat_world

Merhaba memnunsanız pro choice’tan devam edin molly’i sokaktaki canlara verebilirsiniz minnettar olacaklardır🌸💙