Brit Care Konserve Maması

Gimlihanim

Merhaba. Brit care konserve mamasının bir sitede yorumunu okudum. Ancak daha önce hiçbir online petshopta görmedim. Güzel gibi de görünüyordu. Acaba üretimden mi kaldırıldı. Ya da şuanda satılan güvenilir bir yer var mıdır?

9 CEVAP

Poncimin

Resimdeki gibi tavuklu ve peynirli yaş maması sitesinde gözükmüyor. Ama yenilenmiş konserve tasarımlı mamaları sitesinde var. Brit Care ödül mamalarına bakarken kendi sitesinde benim de dikkatimi çekmişti bu yaş mamaları, açıkçası içerikleri de iyi duruyor ama satışta göremedim hiç.

https://brit-petfood.com/en/products/cats?productType=6807-cans&page=1

Gimlihanim

@Poncimin Evet sanırım tasarımları değişmiş. İçerikleri de güzel duruyor. Keşke gelse de denesek. Benim kızımın seveceği türden duruyor mamaları. Çok teşekkür ederim bu arada yorumunuz için 🙏🏻😊

orhdoner

İçeriği gayet güzele benziyor gelse de biz de alıp denesek ne iyi olur güzel paylaşım içim teşekkürler ❤️🙏 @poncimin link için size de teşekkür ederiz 🙏

Poncimin

Üç farklı serisi var. "Britcare, Brit Premium ve Brit Fish Dreams" şeklinde çeşitleri var. Her serisinden birer yaş mamasının içeriğini paylaşayım:

Brit Care | Sığırlı ve Zeytinli Kedi Konservesi

sığır eti (%35), tavuk, zeytin (%4), patates, havuç.

Brit Premium | Alabalıklı ve Ciğerli Kedi Konservesi

%26 alabalık, %20 karaciğer, %15 tavuk kalbi, %2 bezelye unu, %1 lignoselüloz.

Brit Fish Dreams | Uskumru ve Yosunlu Kedi Konservesi

et suyu, uskumru %45, tapyoka, pirinç, deniz yosunu.

orhdoner

Zeytinli ve sığırlı olandan olsa çok iyi olur benim yavrularım zeytine bayılıyorlar kesin çok severler diye düşünüyorum ☺️ Bu arada diğerlerinin içeriği de gayet iyi balıklı mamaları sevmiyorlar benim dişi kedimin de alerjisi var balığa olmasa onlardan da alıp denerdim.

Gimlihanim

@orhdoner zeytinli ve sığır etli yaş mama nutride de vardı diye hatırlıyorum. Gördünüz mü bilmiyorum ama söylemek istedim 😊😊

@Poncimin Olsa biz kesin denerdik. Özellikle brit care olanları. 😅 Ayrıca teşekkür ederim paylaşımınız ve yorumunuz için 🙏🏻😊

orhdoner

Öyle mi görmedim bilmiyordum bakayım o zaman benim yavrularım çok seçici schesir den başka yemiyorlar dediğinize de bakacağım çok teşekkür ederim 🙏❤️

duman_cat_world

İçeriği güzelmiş ancak her sitede yok :(

Gimlihanim

Ben hiçbir yerde göremedim malesef 🤦🏻‍♀️ @duman_cat_world