Kedimiz Çok Yaramaz ?

okankara68

Merhaba bundan 3 ay önce gönderi paylaşmıştım kedimizin gözü çok kötü diye maalesef gözünü kurtaramadık tek göz kaldı kedimiz sonra birde hastalandı garibim eve aldık normalde köyde yaşıyoruz 20-25 kediye bakıyorum dışarıda duruyorlar Buda onlarla dışarıda yaşıyordu hastalandığında eve aldık evde kaldı dışarı çıkmıyor ☺️ Kapıya koyuyorum direk içeri kaçıyor şimdi sağlığı çok iyi ama şimdide çok yaramaz hiç durmuyor perdeleri deliyor saksıdan toprak döküyor kolumuzu tırmıklıyor mama veriyoruz parkeye döküp oyun oynuyor 😅 ne yapabiliriz bu sıpaya geceleri de yatmıyor

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun üzüldüm Allah razı olsun sizden kurtarmışsınız yavruyu 🙏 Bol bol oynatın ki enerjisini atsın yoksa atmadığı zamanlar da gece boyu uyumayacaktır akşam üstü bol bol koşmalı oyunlar oynatın üstüne de yemeğini verin yedikten sonra uyuyacaktır diye düşünüyorum sağlıklı uzun ömürler dilerim 🙏

okankara68

Valla annemle kardeşim gündüzleri uyuduğunda uyutmayalım uykusuz kalsın gece uyur belki diyorlar 😀

Bnm yaramazda da çizme huyu vardı ama tırnaklarını kesiyorum ve Elimle istediği kadar oynuyor :)

Baliminannesii

Yavruysa çok normal büyüdükçe geçiyor yapcak pek de bişey yok çocuk işte enerjisine atsın koşturun zıplatın biraz😄

_SeNa

Bizimki de küçükken geceleri uyumuyordu. Bir kere tüm gün oynatmayı denedim gece uyusun diye ben yoruldum, o yorulmadi 😄