Nd Kısır Mama Orijinalliği

Lisanisan

Merhaba ************dan kısır tavuklu nd mama sipariş etmiştim ama taneleri değişik geldi ilk defa sipariş ediyorum elinde kısır tavuklu nd mama olan biri varsa taneleri normal mi yazabilirse çok sevineceğim

4 CEVAP

Unabomberr

Kısır mamaları bu yapıda oluyor ama yine de mail adresine ([email protected]) satıcının adını ve lot numarasını atarsanız orijinalliği konusunda yardımcı oluyorlar.

Firuzecik

Bildircinli mama da boyle. Orjinaldir bence

Nysk

Bende aynı mamayı aldım bana da öyle geldi ve kedilerim iştahlı yemiyor birde 10 kilo aldım napacam bilmiyorum. İnatla eski mamalarını (royal canin) bekliyorlar.

altunsila

Ben de bunu kullanıyorum, orijinal gözüküyor ama emin olamıyorsanız paketin üstündeki lot numarasından farmina'yı arayıp teyit ettirebilirsiniz orijinallik durumunu.