Yavru Kedi Emme Hareketi

Anonymus297519

Kedimi 20 günlüklen terk edilmiş olarak buldum. 4 aylık oldu ve hala uyurken emme hareketleri yapıyor, süt emiyormuş gibi sesler çıkarıyor. Ne zaman geçer bu durum?

6 CEVAP

Vejnurs

Merhabalar aynı durum bizde de var 5 haftalıkken başladı parmaklarımı emmeye 7 aylık oldu hala emiyor veterinerimize danıştığım da çok küçükken emme davranışının sebebi anneden erken ayrıldığı için travma olmuş ondan demişti daha sonraları ise bunu alışkanlık haline getirdiğini söyledi sanırım da öyle özellikle uykuya dalacağı zaman mırlayarak geliyor yanıma hemen emiyor geceleri bazen ellerimi yastığın altına saklıyorum :) kafasını oraya sokup yine emiyor :) ben rahatsız değilim bu durumdan yani bırakması için emmek istediği zamanlar dikkatini başka yöne çekmeye çalışın

Lils

Geçmiyor, kedim 15 aylık kedim hala yapıyor.

Lils

Geçmiyor, kedim 15 aylık hala yapıyor.

Anonymus297519

Tabi ki rahatsız değilim ama üzülüyorum aranıyor resmen bebeğim

AhsenAise

Badem bize 1.5 yaşında geldi şuan 3.5 yaşında bir kaç ay önce başladı ,hatta burada da sormuştum ,uzandigim an yanıma gelip kolumu emerek uyuyor,şimdi artık kış ve bu kez de kazaklarimin kollarını emiyor ,sanırım geçmiyor bu huyları ,bizde sonradan başladı

Willy-Wonka

Bemim de 3 aylık oğlum sabahları ve geceleri emmek için ağlıyor resmen. Elimi kolumu saklasam yüzümü bacaklarımı emiyor gözü dönmüş gibi😅 ben ilgilenmeyince de battaniye emiyor. Dikkatini dağıtmaya çalışıyorum ama sonra yine geliyor. Ne olacak bilmiyorum🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️