Gözleri Görmeyen Kedi

Toscana

bir kedi buldum 2.5-- 3- aylık civarı gözleri çok kötüdurumda enfeksiyon sarmış bir gözü tamamen kör diğer göz bir ihtimal gölge gibi görebilir dedi veterinerimiz şu an tedavide amiliyat olucak kör olan göz alıncak diğer gözde tedaviye cevap vermezse alıncak
görmeyen yavrusu olan varmı aramızda bu durumu yaşayan zorlukları güzellikleri bilgiye ihtiyacım var yardımcı olurmusnuz

13 CEVAP

Toscana

evet ben bakıcam inşAllah Allah nasip ederser

dollfacepersian

Tabi ki. Bu arada söylemeyi unutmuşum. Gerçekten yaptığınız her insanın yapmayacağı,çok güzel bir şey.Dünyada hâlâ iyi insanlar olduğunu bilmek beni çok mutlu etti:)

Sirinkedisever

Tebrikler! Bazı insanlar amaaan bunun zaten gözü görmüyo bi işime yaramaz diyip onu orda birakir (yani yaratıklar demek istedim.) Umarım diğer gözünü de almak zorunda kalmazlar :(( Geçmiş olsun :(

SelinTuksal

Sizin gibi insanlar çok az. çok tebrik ederim gerçekten. eğer o kedinin diğer gözü de alınırsa üstünüze çok büyük bir sorumluluk binecek.

dollfacepersian

Görme engelli kedi sahibi olarak tek bildiğim instagramdan aliencatmatilda
Kedisinin doğuştan gözlerinde anormal bir büyüme vardı. Çok az görüyordu,sonra maalesef iki gözünü de aldırmak zorunda kalmışlar. İngilizceniz varsa yardımcı olabileceğini düşünüyorum

Toscana

sagolun inşAllah biri azda olsa görür ışıgı farkeder gölge gibi görebilir miş mırıl mırıl sevgi dolu bir oğlan hakkıyla bakabilirim inşAllah

Toscana

Bugun amiliyat oldu bir gözü alındı diğer göz için tedaviye devam edicez dedi inşAllah düzelir bizim çin dua edermisiniz

Toscana

Bugun amiliyat oldu bir gözü alındı diğer göz için tedaviye devam edicez dedi inşAllah düzelir bizim çin dua edermisiniz

Toscana

bugun aldım oğlumu sol göz alınmış sağ göze damla kullanıcaz uzun bir süreç olucak gidişata göre karar vericez dediveterinerimiz gerekrse o gözde alıncak ışığı görüyor çok neşeli ağrıları dinmiş oyuncağıyla oynuyor hırıl hırıl kendini sevdiriyor maşAllah 9 gündür veterinerde kilo almış evdeki kızımda söylenip beni kokluyor kızıyor inşAllah çabukcak alışırlar birbirlerine

Aysenurbsgn

İnşAllah diğer gözünü de almak zorunda kalmazlar ve kedinizle iyi anlaşır.

mustafaparlak

Kör kedilerin aslında gören kedilerden pek farkı yoktur çünkü bu kediler bulunduğu durumdan dolayı diğer yetilerini (duyma, koklama vb.) çok daha geliştirirler. Normal kediler gibi kedi oltasıyla oynayıp, kendi kendine mamasını yiyip, orada oraya koşabilirler. Ama sizin de yapmanız gereken bir kaç şey var tabii ki. Kediniz evdeki eşyaların yerini ezberleyeceği için evdeki eşyaların yerini değiştirmeyin. Hele de mama, su ve kum kabını asla. Son olarak o kedi adına size çok teşekkür ederim...

SelinTuksal

keidye siz mi bakacaksınız bundanb sonra?

SelinTuksal

Allah yar ve yardımcınız olsun. Dualarımız sizinle...