Sokak Hayvanları Sosyal Sorumluluk Projesi

cakcapcik

Merhaba arkadaşlar bu zorlu kış günlerinde sokak hayvanlarının mamasız ve Yuvasız kalmaması için uğraşıyorum bana bu projemde destek sağlayabilir misiniz
Elinizden ne gelirse olmadı paylaşın daha çok kişi görsün veya yardım edecek kişilere yönlendirin beni ama bize bir şekilde destek olun her yeri aradım ama tamam diyip bir şey yapmıyorlar
Evlat sadece evdeki demek değil sokaklarda bize emanet.
@[email protected] bana burdan olumlu bir şekilde dönmenizi bekliyorum
Sizden alıp yemeyeceğim hepsinin videolu, görüntülü şekilde göstereceğim hiçbir yardım boş değildir

2 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba ben öğrenciyim ve kendi kedim dışında sokaktakilerle de ilgilenip besliyorum o yüzden sadece paylaşım desteği verebildim kusura bakmayın 🙏

cakcapcik

Estağfurullah ne kusuru destek hep destektir azı çoğu yayılsın yeterki teşekkür ediyorum 🐾 ❤️