Sanabelle Dental Orijinallik

simbakedi

merhabalar. sanabelle dental almak istiyorum ama petlebide sadece 10kg var, 2kg alip basta denemek istiyorum. bu saticilari bilen, orijinalligine guvenen, daha once alisveris yapmis olan var mi? sanabelle tr’ye mail attim ama donus olmadi. aldigim urunun orijinalligini sorgulayamayacagimdan korkuyorum.
t rendyol avmpetshop;
https://ty.gl/7cte9rri7f
t rendyol patizenya evcil hayvan urunleri
https://ty.gl/ia3xoqtyds
t rendyol bambampet
https://ty.gl/a2upj9yf33
bunlar disinda p e t g r o s s, p e t z z s h o p sitelerinde de var. hangisinden almam daha guvenilir olur?
(a mazonda da satisi var ancak onun da saticisi bambampet)

12 CEVAP

Sanabelle de sahte ürün olacağını sanmıyorum. Çok bilinen bir marka değil çünkü ama skt ve satıcı puanı önemli bence.Bir de bambampetshop ım kendi sitesi de var belki daha güvenildir. Bu arada pet zz shop sitesinde de var bu mama

Ben yapıyorum Pet zz shop tan alışveriş sorun yaşamadım. Ama almadan skt soruyorum.

teddybal

[email protected]

Ben daha önce bu adresle mailleşmiştim 2 3 üç gün içinde dönüş yapmışlardı.

teddybal

Daha önce sanabelle aldığımda ise b ambampet'ten almıştım sıkıntısız geldi, 10kg almıştım.

Palyaco

Pezz.shop kutuda guzel paketliyor burası gibi

Dkd

Pet zz shop tan alabilirsiniz güvenilir bi site.

Lavinia17

pet z z shop güvenilir tercih edebilirsiniz

orhdoner

Merhaba ben mamalarımı genel de burdan olamadığı zamanlarda pet z shop dan alıyorum herhangi sorun yaşamadım uyguna geliyor diye nd kinoa serisini almıştım sadece son kullanım tarihi 3 ay kala göndermişler zaten o zamana kadar bitecek mama çoktan mama bayatta da değildi gayet taze kokuyor diğer aldığım ürünlerde de sorun yaşamadım hiç isterseniz bakabilirsiniz.

teddybal

Bambamin puanı ty'da düşük görünüyor ama hb'da yüksekti, ben hb'dan almıştım. Bu arada ilk linkteki a vmpetshop olanda çıkan paket yeni ambalajları bosch'un sitesinde de bu paketler var, diğer ambalajlar eskiymiş ve fiyatları da daha ucuz oluyor, içerik aynı mı kontrol etmek lazım.

Faytekin

Petzzsho p un bır kaç durak ilerisinde oturuyorum,yakinen tanıyorum kendilerini ve birçok kez alışveriş yaptım , gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

simbakedi

@Ebrugurkaracayir pet zz shop guvenilir mi? ben hic alisveris yapmiyorum a mazon ve petlebi disinda. t rendyolda da belli basli saticilar. o yuzden bilmiyorum

duman_cat_world

Kendi sitesinden alabilirsiniz risk yok :D