Pisi Pisi Kedi Kumu

Ayseselcuk

Eczacıbaşı Pisi Pisi Pudra Kokulu Topaklanan İnce Taneli Kedi Kumu kullanan var mı?

13 CEVAP

putmeinatrance

Koku konusunda çok çok kötü normal de günlük temizlerim ama bunda her tuvaletten sonra koku yine baskın bir şekilde kalıyordu topaklanması ise gayet iyiydi koku tutmada başarılı olsaydı bu kumdan devam ederdim

hannnngggg

bence bentonitlerin hemen hemen hepsi aynı en ucuzu hangisiyse alın deneyin derim parami mamalarına yatırmayı mantıklı buluyorum

Durukzlok

@putmeinatrance'nin
Dediği gibi koku konusunda çok başarısız tozutma her kum kadardı ama şöyle de birşey var topaklanması şu zamana kadar kullandığım bir çok kumdan daha başarılıydı

Palyaco

Hiç beğenmedim tozutmasi var cok cok iyi topraklanmiyor

Ayseselcuk

Siz de haklısınız çok teşekkür ederim neye karR vereceğimi ben de merak ediyorum😂

Faytekin

Kullandığım en kötü kumdu 😐

Ayseselcuk

Yaa yorumlar baya iyi az daha alacaktım bu da yalan oldu:(

Ayseselcuk

Çok teşekkür ederim cevaplar için biraz daha bakacağım önerilenlerden

Ayseselcuk

Pekii vazgeçiyorum o zaman teşekkürler

teddybal

Pisi pisi kalın taneli; sıfır toz, çiş dibe çökebiliyor, genel olarak topaklanma idare eder
Pisi pisi ince taneli; tozlu, topaklanma çok iyi
Alırken yorumlarda ikisini karıştırıp kullananların ideale yaklaştıklarını okumuştum ve öyle yapmıştım birkaç ay hep böyle kullandım değiştirme gereği duymadım sonra denemek için başka markalara geçtim. Denemekten bir şey olmaz bence bir bakın.

Palyaco

Kumda en iyisini pisy cat aktif karbonludur even clean dan sonra

duman_cat_world

Merhaba ben bu kumu kullanmadım ancak pudra kokulu vb kokulu kum kullanmanızı tavsiye etmiyorum akciğerlere çok zararlı hem kedinizin hem sizin. Zaten minnoşlarımızın akciğerleri küçük ve hassas🌸💙

Ayseselcuk

Pudra koku sinmedi içime aynen vazgeçtim. Rabbim hepsine sağlık versin💓