Geçici Yuva

nburcud

Bir gözünün iyileşme ihtimali olan bir kediye bir hafta geçici yuva olucam.Sonra sahiplendirilecek.Su an hiç göremiyor bana biraz bilgi verebilir misiniz yapmam gerekenler hakkında

7 CEVAP

orhdoner

Allah şifa versin Allah razı olsun sizden inşallah sizin gibi iyi insanlara denk gelip yuvalanır çocuk 🙏

Busraskanli

Çok sevindim umarım iyileşir ve çok güzel bir yuvası olur bebeğin❤️ Benim de görme engelli bir kedim var ve diğer kedilerden hiç farkları yok. Kendi kediniz için nelere dikkat ediyorsanız onun için de aynı şeyler geçerli. Zaten evi 1-2 günde tamamen ezberliyorlar. Çok akıllılar bazen gördüğünü düşünüyoruz:)) ben çok şaşırmıştım eminim siz de çok şaşıracaksınız :)

nburcud

Çok teşekkürler.Gerçekten içim elvermedi bakımını aşılarını yaptırdık sadece sıcak bi eve ihtiyacı var inşallah yuvalanır❤️🙏

orhdoner

Rica ederim 🙏❤️ Ne kadar güzel yapmışsınız sizin gibi iyi yürekli insanlar varolsun çoğalsın inşallah 🙏 Çok güzel düşünmüşsünüz buraya ilan açarsanız link verirseniz bizde paylaşırız 🙏❤️

nburcud

İçim rahatladı çok teşekkür ederim.Tuvalet eğitimi de aynı şekilde mi yapılıyor

Busraskanli

Evet ben de sahiplendiğimde tuvalet eğitiminde sorun yaşayabileceğimizi düşünmüştüm ama hiç bir sorun olmuyor:) bir kere bile kum dışında bir yere tuvaletini yapmadı. Kum kutusu hep aynı yerde kalsın yeterli. Sayenizde çok şanslı minik. İyi ki karşısına çıkmışsınız❤️

Merve7

İnşallah güzel bir yuvası olur