Yeni Gelen Kedim 8Aylık 36Saattir Tuvaletini Yapmıyor

Gmz91910

Merhaba 8aylık bir kedi sahiplendim ancak uzun süredir tuvaletini yapmıyor ne yapabilirim iştahı gayet iyi bu arada

6 CEVAP

Palyaco

Büyük bir ihtimalle stres yapti kefir ve zeytinyağı verin 1 tatlı kasigi

orhdoner

Merhaba çok uzun bir zaman olmuş ikisini de mi yapmıyor bu arada çok kötü bir durum zehirlemeye kadar bile gidebilir. Kabız mı acaba eğer öyleyse zeytinyağı verin ama bir an önce veterinere götürmeniz gerekiyor bence uzun saat geçmiş umarım ciddi birşey yoktur 🙏

Gimlihanim

Zeytinyağı iyi gelir. Kefir ve yoğurt da günlük 1 tatlı kaşığı verebilirsiniz. Muhtemelen stresten olmuştur diye düşünüyorum. Beslenmesini yaş mama ile desteklemenizi öneririm en azından şu ara biraz arttırabilirsiniz.

theyusra

eve yeni geldiği için normal korkuyordur şu an, 48 saate kadar bekleyin ve yaparsa mutlaka nasıl olduğunu kontrol edin. eğer 48 saati de geçerse veterinerle görüşmelisiniz.

Gmz91910

Çok şükür sonunda yaptı 😬🙏🏻🙏🏻🙏🏻

orhdoner

Çok şükür çok sevindim 🙏