Sokak Yavru Kedilerin Ölümü

Fatcatt

Sokakta kedi evinde baktığım 5-6 tane yavru kedi var. Bi tanesinin ishal ve gözlerinde sorun olduğunu görünce veterinere götürdüm. İlaç verdi sebebi tam olarak bilinmez şu an için dedi. İlaçları kullanmaya başlayınca ishali geçti .Ama kardeşlerini 3 gün arayla ölü buldum. Çok iştahsızlardı zaten ne götürsem yemiyolardı. Bulaşıcı bir hastalıkları olduğu belli ama ne gibi bir şey olabilir, daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu?

4 CEVAP

Miscatt

Geçmiş olsun başınız sağolsun herşey olabilir her türden hastalık var sokaklarda çok üzüldüm yavrulara Rabbim hepsini korusun güzel insanlarla karşılaştırsın 🙏🏻💜

orhdoner

Merhaba başınız sağolsun çok üzüldüm Allah sabır versin sizlere 🙏 Sokakta çok çeşit viral hastalık var ondan dolayı yavru kedilere bulaşınca kaldıramayıp ölüyorlar malesef ya da annesinden genetik bir hastalık geçiyor gene yavru güçsüz olduğu için ölebiliyorlar.

Fatcatt

sağolun. evet maalesef durum böyle ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. hepsini veterinere götüremeyeceğim için

orhdoner

Hepsine yetişemezsiniz malesef ben sizi çok iyi anlıyorum aynıları hep benim başıma da geliyor kaç kayıp yaşadım bu zamana kadar Allah razı olsun sizden bir tane de olsa yardımcı olmuşsunuz 🙏