Zoovital Malt Hakkında

irmtnc3

Merhabalar,
Geçenlerde buraya malt seçimi için başlık açmıştım
Vets plus gimcat ve biofeline denedik tavsiyeleriniz üzerine zoovital markalı maltı almaya karar verdim Ancak kullananlar hangi çeşidini kullandı ve hangisini önerir? Yeşil ve sarı olarak iyi kötü yanlarını belirtirseniz çok sevinirim
Şimdiden teşekkür ederim

8 CEVAP

Palyaco

Tavsiye ederim sarı olan malt yeşil olan vitamin

Merve7

Sarı olanı alın

Pofupof

Benim kedim asla malt yemiyor. Tüyleri de çok uzun. Kullanmak zorundayız anlayacağınız.
Bir tek Zoovital Sarı paketi ehh işte, yiyor. Kıvamı diğer markalara göre daha farklı pekmez gibi ve homojen.
Vedavet, VetsPlus bunlar yağından acayip ayrılıyor. Kedi de sevmeyince rezillik çıktı bizim evde, ikisini de verdim başkalarına.
Zoovital daha akışkan ve homojen olduğu için ağzının içine sıkıyorum ben. Tertemiz halloluyor.
Düzenli kullanınca gayet etkili.
Bıraktığımızda 7-8 gün sonra tüy kustu 2 kere

Güvenle alabilirsiniz bence :)

irmtnc3

Çok teşekkür ederim ☺️ @pofupof

Lils

Sarı olan tüy kusmaması için diğeri sadece vitamin.

irmtnc3

Güncel

irmtnc3

Teşekkürler sarı olanı alacağım ☺️

duman_cat_world

Merhaba zoovital’i ben önermiştim tavsiyemi değerlendirmeniz beni mutlu etti😊💕

Zannediyorsam siz kaliteli bir mama kullanıyordunuz sarı kapaklı olan anti hairbal malt macununu tavsiye ederim👍👌