Kedim Şekerli Su İçmiş

Patili_1

Arkadaşlar hasta olduğum için şekerli su yapmıştım hiç icemeden uyuya kalmisim ve gece onu kedim içmiş şekerin zararı olur mu bardağın 1/3'ini içmiş nerdeyse

8 CEVAP

Patili_1

Arkadaşlar lütfen cevap verin

Kediciik21

Bir şey olmaz korkmaya gerek yok çoğu mamada vitamin/malt vs şeker var

Lils

Bir kereden bir şey olmaz

duman_cat_world

Merhaba bir kerelikten bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Gimlihanim

Bir kereden bir şey olmaz merak etmeyin . Ama bir dahakine dikkatli olmanızda fayda var.

Patili_1

Tmm teşekkür ederim,birde malt/mama da da şeker var demissiniz kedilere zararlı değil mi şeker?

zfrshn

Geçmiş olsun Şekerli su tüm canlı organizmaları için zararlı.Sağlık sorununuza faydalı olmaz.

zfrshn

Geçmiş olsun Şekerli su tüm canlı organizmaları için zararlı.Sağlık sorununuza faydalı olmaz.