Kedimin Kakasinda Kil Yumagi Var

Jean

Arkadaşlar kedim dışkısını her zamanki gibi yapti. Ben de tam temizleyecekken dıski parcalarindan birini ezip bakmak geldi icimden, herhangi bir seyden suphelendigim icin falan degil. Kedimin kaka yaparken yere biraktigi son diski parcasini aldim elime ezdim, sanki bir meyvenin ya da kuruyemisin kabugunu soyar gibi bir his yasadim. Rahatlikla kenarlari acildi ve icinden kil yumagi cikti. Ilk defa boyle bir sey gordum sok oldum. Ve bayagi buyuk. Aklima şu takildi. Actigim diski kedimin son diskisi ve herzaman sekil olarak bir gariplik ve sertlik olan ayni tarzda bir diski. Bunun ici hep kil yumagiymi doluydu? Bu kadar kil yumaginin cikmasi normal mi? Baktigim diskidan bir oncekine de baktim onun da icinde vardi ama daha minik bir boyuttaydi, nohut tanesi boyutunda. Ama ilk baktigim kocamandi resmini yukleyecegim simdi beni bir aydinlatin :).....

3 CEVAP

gulsump

Kusura bakmayın ama söylemeden edemeyeceğim. Elinizde tuttuğunuz şey dışkının içinden çıkan bir şey. Eldiven taksanız hiçbir sözüm yok ama bu hiç hijyenik değil.

Warriorsans

Dışkıyla atması iyi olmuş

Jean

El yikamasi diye bir sey var 😄