Kedi Kısırlaştırma Sonrası

kimyonesra

merhaba, 8 aylık dişi kedimin kısırlaştırılmasının bugün 10. günü. 8. günde vete kontrole gittik her şey normal. estetik dikiş olmadı normal dikiş oldu. dikiş ipleri görünüyor ama dikişi artık kurumuş durumda. kedim çok yaramaz bu arada, yakalığı çıkarmamın sorun olmayacağını söyledi doktor. ama o ipleri yalarsa bir şey olur mu acaba yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

kimyonesra

bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen

Warriorsans

Dikişleri çekiştirirse yara yapabilir dikişler alınana kadar çıkarmayın yakalığını bence. Yanındayken rahat etmesi için yakalığı çıkarabilirsiniz ama gözetiminiz dışındayken kesinlikle takın

duman_cat_world

Dikişler alınana kadar çıkarmayın bence cok çekiştirirse dikişlee kopabilir kanayabilir.

O yüzden estetik dikiş öneriyoruz genelde daha kolay oluyor yalasa da da bir sorun olmuyor, kopmuyor dikişler.

Geçmiş olsunn💕