Soru Değil Vet’s Plus’la İlgili Bilgilendirme

duman_cat_world

SORU DEĞİLDİR

Vet’s Plus sindirim sistemi destekleyici tablet sarımsak içeriyor. Ancak petlebi’den gelen magnette bile sarımsağın kedilere zararlı olduğu yazıyor, fotoğraf koydum. Bununla ilgili petlebi’ye mail attım gelen cevabı olduğu gibi aktarıyorum.

Merhaba,

Ürünlerimizde sarımsak özüne, patili dostlarımızın sağlıklarını destekleyecek oranlarda yer verilmektedir. Kedi ve köpek sağlığında sarımsak kullanımına dair bilimsel makaleleri incelemeniz halinde günlük belirli dozda sarımsak özünün faydalı olduğunu sizler de görebilirsiniz. Tüm Vet's Plus ürünleri patili dostlarımızın sağlıklarını korumak ve sağlık sorunlarına destek olmak için özel olarak formüle edilmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Sevgilerimizle 💕

6 CEVAP

Merve7

Merak ettiğim bir şeydi teşekkürler 🥰

duman_cat_world

Almayı düşünen veya kullananların aklında soru işareti kalmasın istedim, sevgiler💙🌸

Gimlihanim

Teşekkür ederim güzel bir başlık olmuş. Çoğu kişinin merak ettiği bir durumdu. 🙏🏻🤍

Warriorsans

Ay evet bu benim kafamı çok karıştırıyordu teşekkür ederiz 💞

duman_cat_world

@Merve7
Rica ederim ne demek🌸 Patili dostunuzla sağlıklı günler😍

duman_cat_world

Uppp