Kedimin Arka Bacakları Titriyor

AliAkbas

Merhabalar , benim yaklaşık 1 yaşında bir tekir kedim var. Kedimin 6. Aylıkken arka bacakları titremeye başladı başlarda sadece tuvaletini yaptıktan sonra 1 2 dakikalığına titriyordu bende endişelenmedim ama sonra ilerlemeye başladı günde 4-5 kere ilerleyen günlerde her yürüdüğünde olmaya başladı. Veterinerim d vitamini eksikliği düiündü ve vitamin verdi ama dahada kötüye gitti ve tuvaletini bile yatarak yapmaya başladı. Zıplayamamaya ve 30cmlik bi yükseklikten bile inememeye başladı.Sonrasında başka veterinere gittim oda iç parazit eksikliği var dedi 2 doz aşı verdi ve b12 vitamini verdi 1 ay civarı kullandım biraz düzelmeye başladı ama hala kötü durumda. Şuan biyerden daha rahat iniyor( önceden pat diye gövdesinin üzerine düşüyordu şuan yavaşca arka ayaklarıyla iniyor) ama 30cm lik bi yere bile zıplayamıyor. Ne yapmam lazım çok çaresizim kimse düzgünce teşhiş bile koyamıyor önceden deneyimleyen bilen varsa yardımcı olursa çok minnettar olurum .

4 CEVAP

AliAkbas

Öğrenciyim bende malesef öyle bi imkanım yok :( şahsi arabamda yok birinden bulduğum zaman ankara üni vet fakültesine göstericem

AliAkbas

Bu arada kan testi yapıldığında temiz çıktı.

huqi

Çok ciddi bir sorun gibi görünüyor, çok üzüldüm. Hiç böyle bir şey deneyimlemedim. Daha iyi bir klinik bulmalısınız illa kendi ilçenizden değil araştırıp başka bir kliniğe gitseniz😔

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Ben hiç duymadım daha önce araştırma üniversite hastanesine götürürseniz dediğiniz gibi daha iyi olur ayrıntılı bakılması açısından umarım yavrunuz iyileşir bir an önce 🙏