Acil! Kedim Mama Yemiyor

busry

Kedimin idrar yolları tıkandı 1 hafta önce veterinerden cıktık proplan urinary mama verdi veteriner ama kedim asla sevmedi ve yemiyor iştahı var biz yemek yerken yemeye calisiyor ama vermiyoruz. Mamasını ezip siringayla zorla yedirmeye calisiyoduk pesinden kosuyoruz resmen yemek istemiyor Veterinerimizle konustuk ilgiyi kesin 2 gün boyunca bisey yedirmeyin kendi gidip yer yemezse getirin dedi ama yine yemiyor yeniden veterinere goturcek maddi durumum da yok napmaliyim baska uriner destekli mamaya gecsem onu yer mi acaba cok caresiz kaldim zayifladi kedim

6 CEVAP

Palyaco

Sanabella exclusion bunlarda uriner için ufak paketlerini alıp deneyin

Palyaco

Doğal yolunda var bir bardak sıcak suya 2 kasik kizilcik ekleyin 15 20 dakika bekleyin sonra pres makinesinde süzün bir kavanoza koyun dolapta saklayın kavanozu haftada 2 sefer yasmamasina 1 çay kasigi ekleyin

Miscatt

Kızılcık tarifine katılıyorum idrar yollarında gerçekten işe yarıyor.Teyzemin kedisinin de idrar yolları sıkıntısı vardı @palyaço’dan tarifini aldım yaptık ve kanlı idrar yapan çocuk iyileşti kesik kesik çişini yapıyordu şimdi maşallah çok güzel yapıyor çişini.Kesinlikle denenmesi gereken bir tarif @palyaço tarifini vermiş zaten.Çok geçmiş olsun inşallah iyileşir minik ❤️👶🏻

Miscatt

Ve şunu da söyleyim kedisinin yemediği iğne içmediği şurup kalmadı anlık geçiyor veya ilaçlar bittikten sonra en fazla 1 hafta şyi sonra yine aynı sıkıntılar başlıyordu. Kızılcık tarifi sayesinde düzeldi çocuk.Bide ben aç kalmasına da çok razı değilim içim rahat etmiyor. En azından tavuk haşlayıp suyuyla beraber verebilirsiniz.

duman_cat_world

Upp

busry

Veterinerimiz neden baska bi mama veya yiyebilcegi bisey onermiyor anlamiyorum sevse de sevmese de yicek diyor zorla olmuyor iste hem onun psikolojisi acisindan hem bizim