Mama Önerisi

kubraates

Anatolian marka köpek maması aldım kuru mama olarak yaş mama olarak ne öneri yapabilirsiniz bu ürün kuzulu kokusu yok arada bir kuru mama ile yaş mamayı karıştırıp vermek istiyorum

5 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba kuru mamanız pek kaliteli değil bol bol yaş mamayla destekleyin, nutri canin, vets plus ve ND güzel yaş mama olarak.

Lils

Vets plus, naturon, chefs choice (yeni seri 400 gram), prochoice olabilir

balzamin

yaş mama olarak royal canın kullanıyorum memnunum. Ama ND güzel diye duymuştum.
Paris kuru mama olarak proplan kullanıyordum bir süredir anatolian mama aldım çok sevdi tüyleri daha yumuşak parlak ve kaka kokusu yok denecek kadar az. Anatolian almaya devam edeceğim gibi.

CananLucky

merhaba, kedim için hep ND kullandım. Açık mama ve ucuz mamalardan uzak durmaya çalışın. Sonradan daha büyük problemler çıkmasın.

antolian premium kullanıyorum bende kuru mama çok memnunum royal canın yaş mamasına devam ediyorum tavsiye edebilirim.