Kedim Kara Sinek Yemis Yardımcı Olun Lütfen

duman_cat_world

merhaba teyzem birkaç gündür bizde kalıyordu bugün ben ders çalışıyordum sonradan teyzem söyledi sinekle oynuyormuş sonra yemiş teyzem engel olamadan. daha önce hiç sinek yememişti bir sorun olur mu parazit kapar mı yapabileceğim bir şey var mı korkuyorum açıkçası biraz pimpirikliyim.

22 CEVAP

elifmrtl1

Benimki de yiyor afiyetle bir şey olmaz merak etmeyin

gulsump

Bir şey olmaz merak etmeyin ☺️ Olağan bir şey kedinin sinek yemesi.

Kediciik21

Bence sorun olmaz kedilerin iç güdüleri normal yani rahatsızlık vereceğini de sanmıyorum içim rahat etsin diyorsanız vete gidin parazit hapı yuttursunlar

theyusra

bir şey olmaz afiyet olsun hahsahah

simbakedi

surekli yemiyor sorun olmaz, zaten ic dis parazitleri duzenli yaptiriliyor hicc sorun olmaz. taze protein protein hskakdhekdk

Renklipati

Parazit aşısı varsa kırk yılda bir bir tane yemiş sorun olmaz merak etme..

Cangema

Afiyet olsun tosuncuğa merak etmeyin hiç bsy olmaz😂

duman_cat_world

Ahaha simba ya mükemmelsin ☝️

Teşekkür ederim herkese 💜

Cubik

Afiyet olsun dumana . Bişey olmaz ztn onlar etobur canlılar

Gimlihanim

Bizimki de yedi bir kere. Hemen veterinerimizi aradım. İç dış parazit aşıları tam olduğu için sorun olmaz dedi.

Warriorsans

Düzenli iç parazit aşısı oluyorsa bir sorun olacağını düşünmüyorum

Phoenix3

Şu yavrulu tombul kurt sineklerinden değilse hiçbir şey olmaz hep yiyorlar afiyet olsun 😂

Benim Pamuk da yiyor özelikle yakalıyordu yazın yemek için 😂

edmrcglu

benimki kurtlu sinek yemişti yazın birkaç tane çok fena oldum ben de parazit zamanı da gelmişti hemen hap yutturuverdim bir sıkıntı çıkmadı şükür

Palyaco

Hiçbir sıkıntı olmaz iç dış parazit var sonuçta