Bigcat Power

Melike0nur

Merhabalar. 1 gün önce Bigcat siparişim geldi ama çok nemli ıslak gibi ve çok ağır kokuyor. Havalansın diye balkona koydum o derece. Evi talaş kokusu aldı. Arkadaşım gelince ne kokuyo böyle marangozhane gibi kokuyor dedi. Daha önce diğer çeşidini almıştım ilk kez power olanı aldım onda böyle keskin değildi ve nemli değildi. bu normal mi? Bu ürünün kendisi mi böyle?

6 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben kullanmıyorum kullananlar görsün diye yazıyorum konu üste çıksın 🙏

duman_cat_world

Yaa ben de bu kumu alacaktım ama daha almamıştım cidden bu kadar ağır mı kokuyor :(

Ben bigcat power kullanıyorum, 5 tane 8 lt paketten aldım hiçbiri nemli ya da aşırı kokulu değil. Hafif bir çam kokusu var sadece o da tuvalet kabına koyduktan yaklaşık 10 dk sonra geçiyor. Sizdekinin normal olduğunu sanmıyorum

Palyaco

Kullanmayın bence sorunlu size gelen

zfrshn

çam peledi ise yağlıdır ağır kokar nemli olduğunu sanmıyorum

Melike0nur

Daha geçmedi gerçekten balkonda duruyor ve buram buram talaş kokuyor hala kedim de rahatsız oldu zaten. önceki hiç böyle değildi kokusu geçmişti hemen havalandırınca. Powere özel mi diye düşündüm çünkü daha önce bigcat klasik almıştım böyle değildi. Yağlı değil de bildiğimiz nemli ya. Su dökünce bile acayip koku yaydı. Yani odada kullanılabilecek bir şey değil rahatsiz ediyor. Bitene kadar devam edeceğim mecbur sonra başka markaya geçeceğim 😔