Yavru Tırnak Kesimi

sametozger

Yavru kedilerin tırnağı kesilir mi?

9 CEVAP

bademk

Kesilir yavruluktan alıştırın hatta daha iyi olur

Baliminannesii

Çok dikkatli olmak lazım en ucundan azcık

edadnmzr

Kesilebilir, kediler için tırnak makasları var onlardan alabilirsiniz eğer yoksa. Çok daha rahat iş görüyorlar.

Bsrvrlacr

Siz düzenli kestiğinizde oda alışacaktır. Turnaklarının beyaz kısmını kesmeye dikkst edin pembe kısma denk geldiğinde kanama olabiliyor.
Sağlıklı uzun ömrü olsun miniğin 🤲🏻

Dkd

Erkenden başlayıp alıştırmanız daha iyi olur

Phoenix3

1.5-2 aylıktan itibaren kesilebilir diye düşünüyorum. Hatta iyi olur çünkü tırnakları çok sivri oluyor oraya buraya takılıp bir yerlerini acıtabilirler. Uçlarından birazcık kesersiniz

sametozger

Teşekkür ederim 🙏

Warriorsans

2 aylıkken falan uç kısımlarından minikçe kesilmeye başlanabilir

sametozger

Kedi tırnak makası almıştım dediğiniz gibi ucundan çok az kestim ürktü biraz ama alıştıracağız artık