Acana Pasifica Kedi Maması

berkeozdede

Merhaba kedi sever dostlarım. Kedim mia 1.5 yaşında kısır dişi bir kedi
Şuanda ND düşük tahıllı tavuklu ve narlı kısır kedi mamasından kullanıyorum. Aklımda Acana pasifica kedi mamasına geçmek var . Kısır kedi için bu mamaya geçmek mantıklımı yoksa nd de kalmalımıyım ?

8 CEVAP

Lils

Nd ve acana kısır kedilerde çok sorun yaratıyor. Pacifica değer olarak (magnezyum, Fosfor) kısır kediye pek uygun değil. Ben brit care tavsiye ederim içeriği ve değerleri gayet iyi ve daha uygun fiyatlı. İade garantili bir ürün. Tek sıkıntısı ishal şikayeti biraz fazla ama sıkıntı yaşamayan kedilerde var. O yüzden geçişi 2 haftaya yayıp kefir ile destekleyebilirsiniz. Ben de kedimde brit care kullanıyorum. Gayet memnunum. Kedim sindirim konusunda biraz hassas olduğu için kefir ile destekliyorum ve ishal yaşamıyoruz. Acana pasifica sürekli kullanmak için kesinlikle uygun değil bence.

Palyaco

Acana nd kisir kediler icin uygun deyil cok sorun yaşayanlar var uriner rahatsızlık yapıyor burda devamlı söylüyorum geçen 5 kiside burda yazdılar sorun olduğunu ve veterinerlerde onermiyor

Gimlihanim

Acana pasifica tüm yaşam evrelerine uygun bir mama. Kısır kedilerde de rahatlıkla kullanılabilir.

berkeozdede

Nd tavuklu sanki tüylerini dökmeye başladı . Nd kuzuluda böyle sorun yoktu. Bu arada bende b
Özeline urunery d kullanıyorum

simbakedi

tahıl sorun yaratabilir. ben de kısır erkek kedime kullanıyorum çok memnunum ama biofeline urinary tablet aldım ek olarak. acana olduğu için değil de hangi mama olursa olsun alırdım. pacificada üriner sistem koruyucu yazıyor bu arada.

Mustafa245

Nd düşük tahilli mama kedinize iyi geliyorsa o mamadan devam edin. acana pasifica kisir kediler içinde uygundur. Fakat balık kokusu biraz ağır geliyor en azından bana öyle geldi.

duman_cat_world

Acana Pacifica çok daha iyi bir mama ancak memnunsanız değiştirmeye gerek yok.

duman_cat_world

Rotasyonlu kullanmak en iyisi