Dişi Kedi Kısırlaştırma Öncesi

Gimlihanim

Merhaba. Kızımı yarın kısırlaştıracağız hayırlısıyla. Onun öncesinde yapılacak testleri yazabilir misiniz? Bir de genel olarak yapılabilecek testleri yazarsanız çok sevinirim. Tekrar tekrar gerilmemesi için yarın bir check up gibi olsun istedim açıkcası. Kısırlaştırma ile ilgili de tavsiyeleriniz varsa seve seve kabul ederim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

10 CEVAP

teddybal

hemogram ve biyokimya isterseniz çok iyi olur, sonuçlara göre ek tetkik isteme işine veteriner karar verir zaten lüzum halinde

teddybal

çok geçmiş olsun şimdiden 🙏

Gimlihanim

@teddybal Çok teşekkür ederim 🙏🏻😊

orhdoner

Çok geçmiş olsun şimdiden Allah kolaylık versin umarım kolay geçer operasyon ve sonrası 🙏❤️ Arkadaşa katılıyorum biz de hemogram ve biyokimya bakılmıştı enfeksiyon ya da bağışıklık durumuna bakılması açısından hayırlı güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙏

Gimlihanim

@orhdoner Çok teşekkür ederiz🙏🏻 Çok ilgilendiniz siz de bu süreçte. Mutlaka haber vereceğim 🤍

duman_cat_world

Merhaba biliyorsunuz biz 2 ay önce erkek kedimizi kısırlaştırdık. Kan testi mutlaka yapılmasını tavsiye ederim. Ayrıca estetik dikiş olsun, yakalık takmasın. Kediler çok stres oluyorlar yakalıkla.

ovgulusoy

Tam kan sayımı yaptırmanız çok sağlıklı olur. Bana; parazit aşısı yaptırılmadıysa anestezi alınınca yapılabileceğini söylediler. Aklınızda bulunsun

Gimlihanim

@duman_cat_world estetik dikiş yapıldı ancak herhangi bir sargı yapmadılar. Acaba yalamasında sorun olur mu?

simbakedi

estetik dikisin amaci zaten yalayabilmesi diye biliyorum. benim erkek kedime de dikissiz ameliyat yapildi ki yalayabilsin.

Gimlihanim

@simbakedi Evet yalamasında problem yokmuş. Isırmaması gerekiyormuş sadece. Çok teşekkürler🙏🏻