Yavru Kedi Gaz Sıkışması

Kedibeho

Arkadaşlar kedim 1 haftadır hareket etmiyordu düzgün veterinere gittim kabızlık ve aşırı gaz vardı ilaç aldı tuvaletini yapıyor ama hala gazı var karnı şiş ne yapabilirim gazın çıkması için bilen varmı?

12 CEVAP

Palyaco

Kefir ve zeytinyağı verin rahatlatır kedinizi birde kullandınız mamayi değiştirin

Lenka

Karnına saat yönünde ve arada tersine dönerek masaj yapmayı deneyebilirsiniz

Kedibeho

Teşekkür ederim zeytinyağını deniyecegim umarım işe yarar

Palyaco

Kefirde verin zeytinyağında tüm gazı çıkar tuvaletini yapar

Miscatt

Öncelikle geçmiş olsun🤲🏻
Yavru kedilerde 3 gündür tuvaletini yapmıyorsa biraz sıkıntılı bi durum hatta yetişkin kedilerde de bu böyledir.
Zeytinyağını 1 çay kaşığı verebilirsiniz. Ama bence veterinere götürün çok uzun zaman olmuş.

orhdoner

Merhaba activia probiyotik yoğurt da çok iyi geliyor gaz ishal kabızlıga 1 tatlı kaşığı verebilirsiniz ben uzun zamandır kullanıyorum memnunum

Kedibeho

GÜNCEL ; arkadaslar ne 3 gündür tuvaletini yapıyor ama gazı bir türlü geçmiyor ne uapabilirim

Salihaylmz

Sıcak su torbası ve karın masajı
Gaz sıkışması çok tehlikeli bir durum kedim bebekken yaşamıştık
Zeytinyağ kabızlığa birebirdir her zaman

Süt ve süt ürünlerini kullanmayın
Sadece kedi süt tozu verin veriyorsanız

Salihaylmz

Zeytinyağ gaza iyi gelir mi bilmiyorum biz ilaç kullandık gazı için veteriner gaz ilacı vermedi mi

beyzathemoc1

Bağırsak probiyotiği kullanın markayı veterinere sorun synbiocure iyi diyorlar bi araştırın veterinerinizin de onayıyla bi kullanın

Kedibeho

Zeytinyağı ne kadar vermem gerek ?

Kedibeho

4 bucuk aylık tuvaletini yapıyor ama gazı var zeytinyağı gaza iyi gelir mi