Kedimi 2 Ay Anneme Bıraksam?

Melikedkc

Onu götüremeyeceğim bir durumla karşı karşıyayım. Onu çok seven ve en az ben kadar ilgilenen anne babamın yanında alıştığı bir evde 2 ay bırakmamın ona nasıl bit etkisi olur. 2 ay sonra geri alacağım lütfen yardımcı olun

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba eğer alışılsa zaten ailenizle kalması daha iyi olcaktır aksi takdirde zaten stres olur. Bence doğru kararı vermişsiniz stres kedileri çok etkiliyor merak etmeyin unutmaz sizi 🙏☺️

edadnmzr

Alışmış olduğu bir yerde olacağı için sıkıntı olmaz merak etmeyin döndüğünüzde size trip atabilir 😂

D-O

Kedinizi birakmak zor geliyordur ama mecbursaniz kedinizi alistigi kisilere alistigi yerde birakmak onun icin en uygunu ve sagliklisi. Hem zaten sokaga birakmiyorsunuz ya yine mamasi suyu olan sevgi alabildigi sicak bir ev :) siz yokken de bir rutin oturtur alisir, siz gelince ufak tripler yapar sonra tribi biter ve yine kaldiginiz yerden devam edersinizz

Melikedkc

Her birinize çok teşekkür ederim çok rahatladım sağlık ve mutluluk dilerim petlerinize ve sizlere💝

orhdoner

Rica ederiz ❤️🙏 ben de sizin yavrunuza Allah tan sağlıklı uzun ömürler dilerim 🙏

Phoenix3

Sıkıntı olmaz, sadece sizi biraz özler o kadar

teddybal

Ben de iki kedimi iki ay aileme bırakacağım çok üzgünüm ama 4üne birden zamanımı yetiremiyorum, yaz boyu ailemle birlikte kaldık zaten, biri annemi biri de babamı çok seviyor, keyifleri de yerinde olur kuzuların buna eminim, ama sonra dönüşte beni isterler mi bunu bilemiyorum işte💔 bizi tabi ki unutmazlar ama umarım kolay affederler :)