Kokulu Kedi Kumu?

gulsump

Merhabalar. Şu an Sanicat Marsiyla sabunlu kum kullanıyorum.
Aslında çok memnunum, koku hapsi, topaklanması çok iyi. Kullandığım kumu değiştirme niyetinde hiç değilim daha yeni 20 litre aldım. Kumda aşırı sabun kokusu yok demiştim, meğerse kum odamda olduğu için alıştığımdan sabun kokusunu alamamışım 😁

Kumu kullanırken karbonat döküyordum, sabun kokusunu da güzelce alıyordu aynı kokusuz kum gibi oluyordu, bu benim için çok iyi. Fakat geçenlerde karbonatın uçucu olduğunu ve kedilere zararlı olduğunu okudum. Yaklaşık bir aydır karbonat kullanmıyorum. Sabun kokusu beni rahatsız ediyor eminim kızımı da rahatsız ediyordur. Bana öneri verin, ne yapmalıyım? Kumu değiştirirsem üzüleceğim çünkü çok memnunum. Karbonat dökmesem de olmuyor.

4 CEVAP

gulsump

Phoenix3

Kedi kumları için koku giderici, kendi kokusu güzel olan özel tozlar var. Onlardan alabilirsiniz. Marka hatırlamıyorum ama kullanıp çok memnun kalan kişilerin videolarını görmüştüm instagramda

gulsump

....

Palyaco

Daha iyisini tavsiye edim pisy cat aktif karbonlu super koku hapsedici super topraklanma toz sıfır ben sanicat de kullandım önerdiğim kum ondan çok iyi ve kokusuz doğal