Kedime Et

martha

kedime hangi eti vermem sağlıklı olur ? balık mı yoksa et çeşitleri mi ve nasıl pişirilmeli

6 CEVAP

yasement

Baligin kedi beslenmesinde yeri olmadigini soyleyen uzmanlar var ama cogunlugun gorusu hepsinden biraz biraz yemesi gerektigi. Haslanmis, firinlanmis ya da yagsiz izgara olabilir.

SelinTuksal

balık eti çok iyi pişmiş olmalıdır. dikkat edin.

martha

teşekkürler , peki dişlerini kaşıması için ne verebilirim iki gündür çok kaşınıyo anladığım kadarıyle

SelinTuksal

stick catnip ler var, llinkini koyuyorum

SelinTuksal

http://urun.***.com/kedi-bakim-ve-saglik/bioline-kedi-tartar-onleyici-stick-P200486160?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIpvuBw9Lj1QIVEyjTCh3zRQc-EAQYASABEgJPb_D_BwE&gclsrc=aw.ds

bu linkten ulaşabilirsiniz, iyi bir diş kaşıyıcı

yasement

Isirabilecegi oyuncaklar. Varsa kedi çimi.