Kediler Birbirlerini Unuturmu?

Bsrvrlacr

Arkadaşlar selam.
2 ay önce yavru kedi sahiplenmiştim şuan ailemde kalıyorum onlarda benim kedime çok alıştıkları için benim miniğin kardeşini sahiplenecekler. 4 aylıklar şuanda. Acaba birbirlerini unutmuş olabilirlermi sonuçta kokusu değişiyor evde olanın. Bir kaç gün daha burda kalacağım için sorun yaşarmıyım daha önce böyle bir durumla karşılaşmış olan var?

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba kediler kardeş de olsa zaman geçince unutuyorlar birbirlerini bir de başka kokular üstünde varsa başka evdeyse yani umarım sorun yaşamazsınız kavga bile edebilirler dikkatli olun derim.

Bsrvrlacr

Hırlama tıslama sonrası şuan sakin bizim ufaklık yeni gelenin umrunda değil totosunu dönüp gidiyo 🤭
Zaten sokaktan geldiği için yorgun sıcak görünce uyumaya başladı benimki gözleri dikti saatlerdir izliyo bakalım gece beni neler bekliyo

Bsrvrlacr