Dişi Kedi Kisirlastirma Zamani

Elfs361

Merhaba disi kedim 23 kasimda 6. ayini dolduruyor...kisirlastirma icin uygun bir zaman mi sizce?? Gaz anestezi kullanilacak,dikisi kendi eriyeyecek alinmasina gerek kalmiyacak... 6 aylik disi kisirlastirma yaptiranlar oldumu??

6 CEVAP

Warriorsans

Bence gayet güzel bir zaman ama tabi ki veterineriniz ne derse en doğrusudur ayrıca kan tahlillerine de baktırmayı unutmayın ameliyattan önce. Şimdiden geçmiş olsun ❤️‍🩹

duman_cat_world

bence iyi bir zaman yurtdışında kediler 5 aylık olduktan sonra kısırlaştırılıyor... hiç kızgınlık stresi yaşamalarına gerek kalmıyor siz de o da rahat edersiniz.

Palyaco

Iyi bir zaman kilosu ve değerleri veteriner iyi derse

ratt_01

Tam zamanı 👍

bademk

Kızgınlığa girmeden kısırlaştırmak hem kediniz hem de sizin için en iyisi veterineriniz uygun derse kısırlaştırın bence benim erkek kedim de 6 aylık kısırlaştırıcaz haftaya.

Elfs361

Cok sevindim 😊rontgen ve kan tahlili yapilcak pazartesi bi sorun cikmazsa insallah sali gunu ameliyat...🙏gaz anestezi yapilcak...kilosu 2...