Kedi Tüyü Alma Rulosu

emre536

Ben yapışkanlı tüy alma rulosu kullanıyorum fakat yeterli gelmiyor daha çok kıyafetlerde kullanıyorum ev içinde zaten süpürge kullanıyorum fakat yıkanıp kullanılabilen yada hazneli tüy alma ürünleri gördüm kullanan var mı hangisi daha iyi olur ? Ne çeşit tüy alma ürünleri kullanıyorsunuz bilgilendirir misiniz teşekkür ederim

7 CEVAP

Warriorsans

Suzionline da gördüm bende gırgır gibi çalışıyor baya memnun kalan vardı bende şu hastalık işi ortadan çıksın biraz para biriktireyim alacağım 40 TL gibi bişeydi

Palyaco

Tüy toplayıcı yıkanabilir aldım çok su gidiyor yazık en iyisi yapışkanlı 60 yapraklı kullan at 60 sefer temizliyor daha pratik

emre536

Evet bende en çok onu merak ediyorum gırgır gibi olanı ,birde yıkayıp kullanılan varmış , Çok Geçmiş Olsun en kısa sürede iyileşir insAllah evladiniz

teemothecat

Ben fur wizard kullanıyorum, memnunum. Ama bu gırgır gibi dönen hazneli daha iyi duruyor. Fur wizardım ileride bozulursa ona geçerim.

Gırgır gibi olanlardan kullanıyorum ben de suzionlinedan görüp aldım bu hafta, robot süpürgeden sonra halıyı gırgırla temizliyorum ve haznesi kedi tüyüyle doluyor. Ucuz ve kullanışlı bir ürün

teddybal

O gırgır gibi olan dediğinizin linkini istesem jdjdjd

teddybal

Buldum✨ https://www.h epsiburada.com/ensaray-hazneli-kedi-kopek-evcil-hayvan-kazak-kiyafet-elbise-hali-yatak-tuy-temizleyici-kil-toz-toplayici-p-HBV00001AKC3F?magaza=%c4%b0ndirimKap&url_src=and-product-detail