Kediler Gülümser Mi?

Bulut☁️

Arkadaşımın tekir kedisinin gülümseyen resimlerini görmüştüm kedilerinizde hiç gülümseme mimiği gördünüz mü benim kedimde şu an gülümsüyor mu acaba merak ettim ckxkdmx

14 CEVAP

orhdoner

Merhaba gulumser mi bilmiyorum ama yavrunuz çok tatlı Allah uzun sağlıklı ömürler versin bence çok huzurlu duruyor yüzü ❤️

Palyaco

Kediniz göz kirpiyorsa sizi seviyor gülümseme değilde böyle malum malum bakıyorsa birde suan huzurlu uyuyor kediniz güvende hissetiyor

edadnmzr

Geçen merak edip internetten bakmıştım bu konuya, gülümsemezler diyordu. Ama benim için hala gülümsüyor gibi 😂

Miscatt

Gülümsemesini görmedim ama o kadar masum ki bakışları zaten bin gülümsemeye bedel 🙏🏻💜

bademk

Ben kedim badem de böyle gülümsüyor özellikle yanaklarını kaşırken severken 🙃🙃🙃

simbakedi

bence gidisi sıkıstirdigi icin guluyomus gibi geliyor. gulumsemiyorlar ama biz gulumsuyorlarmis gibi davranirsak sorun kalmaz bence :D

Ohh miss gibi yuvaya kapak atmışım suratı bu ama kanıtlayamıyoruz işte söxlsşxmşad

ovgulusoy

Kediler yalar. Profil fotoğrafımda da görüldüğü gibi kedicikler anneyi babayı özleyince hemen gidip yalarlar, koklarlar. Sıpa bunlar 😍

cat_expert

Kedilerde dudak/ağız mimikleri olmadığından böyle bir şey mümkün değil. Duygularını ancak kuyruk, göz kırpma gibi hareketlerinden ve çıkardığı seslere göre yorumlayabilirsiniz.

Bulut☁️

@Afedersinizamasakinm

Sabahtan beri yorumuna gülüyorum gerçekten beyfendinin öyle hareketleri var ki bazen tam da dediğin modda oluyor yediği arkasında yemediği önünde ben bile kıskanıyorum JDNDSŞWKJS

Bulut☁️

Yediği önünde yemediği arkasında* 🤦🏻‍♀️

Bulut☁️

@edadnmzr

Evet bende araştırdım internetten ama kimi gülümser kimi gülümsemez demiş ama dediğiniz gibi benim için gülüyor 😅

Bulut☁️

@ orhdoner teşekkür ederiz❤️ Sizin yavrunuzunda benimkinden aşağı kalır yanı yok çok tatlı masallah😻

Bulut☁️

@ Miscatt evet bazen öyle bir bakıyor ki insanın içi sıcacık oluyor ❤️🥺