Kedi Maması

Siriuslaa

Kedim royal canin fit yetişkin mamasını kullanıyordu fakat özelliklerini okuyunca kilo problemi olan kedilerin kullanması için uygun yazdığını gördüm. Benim kedim kilolu değil ve ben kilo almasını istiyorum. Sizce hangi kedi mamasını kullanabilirim?

4 CEVAP

Palyaco

Hills yavru exclusion yavru royal kitten bunlar kilo aldıran mamalar

orhdoner

Merhaba başka markalara da bakabilirsiniz isterseniz mesela pro plan ya da hills olabilir güzel kilo aldıran bir mamalar ama yavrunuza iyi gelir mi bilemiyorum deneme boyları varsa alıp deneyin isterseniz

emre536

Hills tavuklu optimal çare onerebilirim oldukça yağlı bir mama benim aldığım ilk hills mamaydi ve taneleri ıslak hafif nemli gibi geldiydi yağdan kaynakli pütür pütür yapısı çok iştahlı yemişti kedilerim

ovgulusoy

R&C benim kedimi tombikleştirdi. 1.5 ayda 4 kilo R&C maması tüketti. Tüyleri dökülüyor ve sağlıksız bir görüntü vermeye başladı. ND markaya geçeceğim.