Loki Bey’in Cinsi Nedir?

ovgulusoy

Manevi olarak hiç bir önemi yok ancak sırf merakımdan soruyorum. Cinslerden pek anlamıyorum.

10 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben anlamıyorum pek ama çok tatlı yavrunuz Allah sağlıklı uzun ömürler versin maşallah ❤️❤️🙏

simbakedi

dunya guzeli tekir diye dusunuyorum. grisi, tuyleri vs cok guzel cok hosuma gitti valla upuzun omurleri olsun

Miscatt

Maşallah aslan parçası 😻🙏🏻 🧿
Çok yakışıklı bir tekir 🙏🏻🙏🏻

duman_cat_world

Merhaba bana scottish straight gibi geldi bilemedim. Youtube Milaluna kanalına girin ”Luna” adındaki kedisi sizinkine çok benziyor onun cinsi scottish straightti sanırım.

BU ARADA LOKİ BEY’İN MAŞALLAHI VAR 😍😍 Ultra yakışıklı ve pamuk şeker 🍬

ovgulusoy

Amin hepimizin canı yavrularımızın tüyleri kadar ömürleri olsun 😇

Vejnurs

Bende tekir olduğunu düşünüyorum daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah çok tatlı ❤️

Gri beyaz ultra yakışıklı bir tekiriniz var

Lils

Domestic shorthair diye geçiyor ama belli bir cinsi olmadığı için tekir diyebiliriz

ovgulusoy

Çok teşekkür ederim hepinize 🧿😍

Zeynepulku

Tuxedo, normalde siyah oluyor bunlar gri. Direk tekir de diyebilirsiniz ama