Yavru Kedi Diş Etleri

Willy-Wonka

Merhabalar 3 aylık kedimin dişleri çıkıyor ve diş etleri bana biraz kızarık geldi. Süt dişleri dökerken ve diş çıkarırken bu normal midir? Kuru mama da çok yiyemiyor acaba bundan dolayı mı

3 CEVAP

Palyaco

Suyuna dental damlatin dişleri ve dış eti için rahatlatır iyi gelir

orhdoner

Merhaba benim kedim de olmuştu veterinere götürdük damla vermişti bize o zaman rahatlatması açısından çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏

simbakedi

evet bu donemlerde dis eti kizarikligi ve zorlanma oluyor bazi kedilerde. veterinerle gorusurseniz rahatlatmak icin bir tedavi uygulaniyor diye biliyorum.