Kedim Kisirlasti

sedosayan

kedimi kisurlastirdm ama cok baygin yatiyo neden

10 CEVAP

KedimVar

Hayır değil. Bu onların sağlığı için. Günah kesinlikle olamaz. Çünkü siz ona iyilik etmiş oluyorsunuz. İnsanlar cahil cahil konuşuyor işte :/

SelinTuksal

Ameliyat yorgunluğu+narkoz+ ilaçlar+ vet den dönerken ki araba yolculuğu bir kaç güne düzelecektir en geç

yasement

Narkozun etkisi hemen gecmiyor soylemediler mi

KedimVar

Bir süre öyle olacaktır anestezinin etkisiyle. Halsiz olur, kusma olabilir. Daha çok ilgiye ihtiyaç duyacak. Umarım kısa sürede iyileşir. :))

sedosayan

tesekkurler bisey sorcm kisirlastirmak gunah diyolar dogrumu

yasement

Kuranda kedi gecmiyor. Dolayisiyla bilemeyiz.

sedosayan

tm tesekkurler ama hala kendine gelmedi oldugu yere kusup kaka yapti nedn gelmedi hala

sedosayan

yani kedndine gelememesi normalmi

SelinTuksal

Bugün mü ameliyat oldu

sedosayan

evet ama simdi su icirmelimiyim cok susamis gibi bide kopuk gibi kustu