Kedim Beyaz Köpük Kustu

putmeinatrance

Merhabalar
Kedim az önce beyaz köpük şeklinde kustu ilk defa rastlıyorum keyfi şu anlık yerinde sebebi ne olabilir birşey vermem gerekiyor mu bu durumda?

8 CEVAP

orhdoner

Merhabalar çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Bence şuanda birşey vermeyin gözlemleme yapın bir daha olursa genel durumunda da aynı şekilde veteriner hekiminize resim olarak yollayın umarım bir daha olmaz ciddi sorunu yoktur 🙏

Palyaco

Gecen ay bizdede oldu sinek yediğinde veterineri aradım kokma dedi yedigi bisey dokunmus

Miscatt

Merhaba
Geçmiş olsun öncelikle🤲🏻 Allah şifa versin 🤲🏻🤲🏻
Hiç başıma gelmedi böyle bişey bilmiyorum açıkçası ama mideyle ilgili bi sindirim sorunu olabilir.
Bişey yemesinden ziyade su içsin bence suyunu eksik etmeyin 🙏🏻
Devam ederse veterinerinize danışın hatta fotosu varsada paylaşıp sorabilirsiniz🙏🏻

beyzathemoc1

Yememesi gereken bir şey yemiş olabilir ya da midesini bir şey rahatsız etmiş olabilir mamasını kaldırın birkaç saat gözlemleyin halsizlik ateş ishal ya da iştahsızlık olursa acilen veterinere gidin kusmasının bittiğine emin olduğunuzda malt verin belki tüy tıkanmıştir

İç parazit hapını ne zaman verdiniz en son

emre536

Mide asidi den gelen sıvı kusmuk muhtemelen , kusmada sarı ve sürekli kusuyirsa iştahı ve keyfi yok ise bekketmeden veterinere gitmeli ,arada sırada olan birşeyde kedilerin her zamanki halleridir

beyzathemoc1

İç parazitten olduğunu sanmam o zaman midesi rahatsız olmuştur evde bi bitki varsa kaldırın benimkiler gördüğü her otu çiçeği yiyor peşine de bi güzel kusuyor kedilerin mideleri hassastır ve kusmaya meyillidir ek belirti yoksa endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum

putmeinatrance

@beyzathemoc1
1 ay oluyor iç parazit yaptıralı

emre536

Hazımsızlığa bağlı beyaz kusma oluşur kediniz keyfi yerinde ise zaten hiçbir sorun yok yer ve içer verebilirsiniz kedinize mama , sürekli sarı sıvı kusma , kırmızı yeşil kusma acillik durumdur bu durumda olan kedinin de zaten hali yoktur hastalığını belli eder içiniz rahat etmesi için veterinerinuze danışın muhakak Geçmiş Olsun