Kaç Kere Yıkamalıyım

esracngz

merhaba köpeğimi ayda 1 yıkasam sorun olur mu?

21 CEVAP

Cotontzu_Siri

kedi_55
Çok iyi. 7 aylık :)

KedimVar
Veterinerler ucuza getirmek için kötü şampuanlar kullanıyor ve çok para alıyorlar. Köpek yıkamak kedi kadar zor değil zaten.

Cotontzu_Siri

tek yıkama için 1 şişe şampuan parası aldı, kullandığı şeyin ne olduğunu bilmiyorum, yıkayamadı. bir daha da ona yıkatmam yani :/

gozdecoskn

Cotontzu_Siri tableti yuttururyor muyuz. kokuya nasıl iyi geliyor

esracngz

merhaba yok ben kendim yıkıyorum zaten suyu seviyor :) köpüklenmeyi de seviyor. :))) ayda 1 :) tesekkür ederim. ben yılda 2-3 düşünmüştüm de

ayda bir yıkamalısın

esracngz

teşekkür ederim :)