Kaç Kere Yıkamalıyım

esracngz

merhaba köpeğimi ayda 1 yıkasam sorun olur mu?

21 CEVAP

kedi_55

Catontzu _siri
Siri nasıl kaç yaşında sağlıklımı çok şeker ya :)

KedimVar

Neden yıkamak istiyorsunuz?

Cotontzu_Siri

Olmaz. Ben de ayda 1 yıkıyorum.

KedimVar

Ben yıkamasın diye söylemedim. Aslında neden KENDİNİZ yıkamak istiyorsunuz demek istemiştim. Ben vet e gittiğimde yıkatıyorum. Benimki kedi tabi ama bence konu sahibi de vet e gittiği zaman yıkatırsa çok kolay oluyor. Ben yapınca uzun sürüyor ama onlar 15 dakikada hallediyorlar. Kendisi de yıkatabiliriz tabi isterse.

KedimVar

Evet biliyorum ben de yıkamıştım köpek. :)) bir kovanın içine koymuştum uslu uslu durmuştu. :)) ama her köpek aynı olmayabiliyor. Bazıları suyu çok sevdikleri için yerinde durmayabiliyor ya da bazıları korkuyorlar. Bir de o vet ten vet e değişir diye düşünüyorum. Bizim vet öyle yapmaz eminim. Önemli olan vet inin iyi olduğuna emin olmak. Ama benim de Sally (banyo ederken uslu uslu durdu dediğim köpek) gibi köpeğim olsa ben de kendim yıkardım. :))

esracngz

sisi arkadasımın :) sahiplencem inşallah :D baya benimsedim ama :/ bakamıyor. ama evde köpek var işte gerçi çok kötü bir tanısmaları olmadı. sürece göre benim olcak :) benim köpeğim suyu cok seviyor. banyoya koyunca yıkanmayı bekliyor. köpükleyince kaçmıyor ama kokuyor tabi kosunca falan cok agırlasıyor kokusu. perfect wash ile yıkadım çözüldü gerci sorunumuz. ama işte sıklıgını ayarlayamadım

esracngz

bide normal yıkayınca banyodan memnun kalmıyor. tüy toplama ve masaj eldivenleri var her iki tarafı plastik olan. onla yıkamayı deneyin köpürtürken hem güzel cıkıyor kir ve tüyler hemde masaj niyetine kaçmıyorlar :)

Cotontzu_Siri

Aa, bir perfec wash'çu daha çıktı :) ben de çok seviyorum naturalis adramys'i. Onların spirulina tabletleri var, yüksek klorofil içerdiğinden köpek kokusuna çok iyi. Perfect wash ile daha sık da yıkayabilirsiniz, derideki yağ tabakasına zarar vermiyor.

gozdecoskn

bende perfect washcuyum :D black orkid

Cotontzu_Siri

Evet yutturuyoruz, sitede detaylı açıklama var. İçeriğinde bolca klorofil var ve klorofil vücudun kötü koku salgılamasını önlüyor. Ayrıca çok besleyici.

gozdecoskn

teşekkür ederim :)

mustafaparlak

Veterinerlere yıkatmayın bence. Hem kazık, hem de kötü marka şampuan. Zaten zor bir şey değil kedi, köpek yıkamak. Ayda 1 köpek için yeterli olacaktır.

ayda bir yıkamalısın

kedi_55

Hiç yıkanmazsada olmazki sorunun cevabına gelince ayda 1 yıkasanız sorun olucağını zannetmiyorum

kedi_55

Köpüş evdeyse sorun olmaz dışardaysa ayda 2 kere filan