Halı Ve Kedim?

Cubik

Arkadaşlar halıları yıkamaya vermiştik şimdi geldiler ama kedim sürekli tepesine çıkıyor korkuyorum devrilecek diye. Almaya çalışıyorum aldırtmıyor ısırıyor. Onu nasıl indireceğim? Ve çıkmamasını nasıl sağlarım?

4 CEVAP

simbakedi

ksajhdakjsdzsjxbasbldjash tipe bak yiyosa indir demiş bildiğin. devrilirse kaçar bence benimki de sandalyelerin tepesine çıkıyor tam düşecekken bi bakıyoruz ortalıkta yok. odayı kapatmadığınız sürece çıkmasını engelleyebileceğinizi sanmıyorum

orhdoner

Merhaba kediler yüksek yerlerde durmayı çok seviyorlar malesef engelleyemiyoruz benim yavrularımda gardıropta üstüne çıkıyorlar korkuyorum düşecekler diye hatta düştü bir keresinde birşey olmadı şükürler olsun 🙏☺️

Warriorsans

Ay öçskakxks o kadar tatlı duruyor ki 😂

Cubik

@Warriorsans teşekkürler 😅