Blog Adı Ne Olsun??

Sirinkedisever

Az önceki silinmiş buraya yazarsanız sevinirim :))

1 CEVAP

dollfacepersian

Açtığınız konu dolayısıyla verdiğim cevap silinmiş.Buraya tekrar yazıyorum.Blog hayvanlarla ilgili ise.
Kusura bakmayın ama blog açıp insanlara yardım edecek kadar bilgili biri olduğunuz izlenimini bana hiç vermediniz.Burada konulara yazdığınız cevapları okuyarak bu şekilde düşünüyorum. Ayrıca bilginiz olsa bile açtığınız konulardan anladığım kadarıyla hayvan besleme tecrübeniz olmamış. Bilgi ve tecrübe ayrı şeyler. Sadece bilgi bir yere kadar gider. Ayrıca yaşınızda böyle bir şey için oldukça küçük bence.
Tabi ki ben büyüğüm,çok bilgiliyim demiyorum ama azda olsa insanlara doğru yardım edecek kadar bilgiye ve tecrübeye sahibim. Blog açma fikri de ilk benden çıktı,Siri ye ben söyledim ve şahsı sebeplerden bloga katılamayacağım.
Yani kısacası bence blog açma işini tecrübe kazanıp,kendinizi geliştirdikten,yeterli bilgi sahibi olduktan sonraya ertelemeniz en iyisi olur