Kedimin 3.Göz Kapağı Çıkti Gecmiyor

Simgeyldrm

Arkadaslar sokakta 3.göz kapagi cikmis kedi buldum sahiplendim 3 gun oldu hala gecmedi yaşayan varmi bu durumu veterinere sorduk çay sürün dedi sürüyoruz ama fark yok

6 CEVAP

orhdoner

Merhaba sadece çayla olmaz diye düşünüyorum damla ilaç verilmesi gerekir çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Veteriner hekime götürün direk bakılsın bence

Warriorsans

Google den yakınınızda olan veterinerlerin yorumlarına bakın sadece çayla geçeceğini sanmıyorum

Simgeyldrm

Göturdüm acaba veterinermi iyi degildi çay sür dedi sadece damla söylemedi

orhdoner

Bence o zaman başka hekime gösterin çünkü böyle bir durumda sadece çay verilmemesi lazım sadece çay ile geçecek degil önemli hastalığı var çocuğun

Simgeyldrm

Tamak tesekkurler ben baska veteriner bakiyim

duman_cat_world

Merhaba,çay pansumanı çapaklanmaya iyi geliyor ancak 3. göz kapağının çıkması gibi bi durumda yaramayacak, yetersiz kalacaktır. başka bir kliniğe götürün durumu anlatın iyi gelecek bir damla,solüsyon yazacaklardır.