Kısırlaştırma Sonrası Şişme

mytokio

Arkadaşlar erkek kedimi tam geçen cuma kısırlaştırdım 1 hafta oldu bugun sanki orasi şişmiş gibi geldi kedim yalıyor tabi ki endişelendim biraz kan gibi şeyler var yani görselde gördüğünüz gibi. yarın veterinere götüreceğim ama yine endişelendim normal midir acaba kedimde bi anormallik yok ama orası şiş

5 CEVAP

edmrcglu

zaten götürecekmişsiniz veteriner hekime iyi de olur bence belki tuvalete girip çıktığında enfeksiyon kapmıştır çünkü benimki de kısırlaştı böyle olmadı hiç hep batikon sürdüm ben hızlı kuruttu bir de yarın bi muayeneden geçsin iyi olur

Geçmiş olsun
Çok şiş durmuyor aslinda ayni durumu şuan bende yaşıyorum benim kedim dişi 2 gün oldu kisirlastirali şiş duruyor ameliyat yeri birazda kizarikliklar var korkuyorum bende insallah normal bir durumdur bir an once duzelirler ben baticon suruyorum veteriner öyle soylemisti sizde sürün bence ama tekrar veterinere götürmem lazım dişi kedilerin kisirlastirilmazi daha sorunlu oluyor 😔

Gimlihanim

İlk deneyimim olduğu için yanlış yönlendirmek istemem. Dün kızımı kısırlaştırdık. Biraz şiş durabilir demişti veterinerimiz. İyileşme esnasında normal karşılarız diye belirtmişti. Ancak ne tür bir şişlikten bahsediyor görmediğim için yorum yapamayacağım. Bizimki daha çok yeni çünkü.

Gimlihanim

Bu arada çok geçmiş olsun 🙏🏻

Warriorsans

Geçmiş olsun batikonla silip Hametan tarzı bir krem sürebilirsiniz ama zaten veterinere götürecekmişsiniz ne yapmanız gerektiğini hekiminiz söyleyecektir